2002 yılında Eminönü  İstanbul bölgesinde kurulan Aksan Bilgi Teknolojileri , ilerleyen zamanlarda kalite standardı ile birlikte büyümede hız kazanmış ve 2012 yılı başlarında ise, merkezi Eminönü olmak üzere Ar-Ge çalışmalarına Çin ve Türkiye merkezli devam etmiştir.

Onbir kişilik işinde uzman kadrosu ile ivme kazanan şirketimiz 2015 yılı ile başlayan zirve yarışında, projelerini üstlendiği lider markalara destek vermeye başlamıştır.
İthalat, inovasyon ve e-marketing gibi çeşitli alanlara atılan Aksan Bilgi Teknolojileri , dijital pazarlama teknikleri alanında alternatif projeler yürütmüştür.

Bu gelişmeler ile birlikte aynı sektörde hizmet veren ajansların özellikle ürün tedarik ihtiyaçlarını karşılayan tam donanımlı bir şirket olarak sektör öncüsü pozisyonuna gelme yolunda istikrarlı adımlar atmıştır.

Bulunduğumuz konumda üç bin beş yüze yakın kurumsal şirket , yüz yirmi binden fazla bireysel müşteri portföyü ve Türkiye genelinde hizmet veren birçok kamu kuruluşunun iş partneri olmuştur.

Son kullanıcıya alternatif çözümler sunmanın yanında aynı sektörde ve aynı kulvarlarda yarıştığı muhtelif şirketlerin ürün tedarik ihtiyaçlarını karşılayarak, sektörde eğitimci statüsüne yerleşmeyi başarmıştır.

Çeşitli Ar-Ge çalışmaları yaparak gelişimine aralıksız devam eden Aksan Bilgi Teknolojileri, çağın gereksinimlerini en iyi şekilde analiz ederek, bunu müşterisine sunduğu projeler ile ispatlamayı başarmıştır.

2020 yılı projeleri kapsamında, ses getirecek projeler yapmayı hedefleyerek, bu alanda çalışmalarına hız katmıştır.

Üretimde inovasyon ve sağlıklı fikirler oluşturarak, portföylerin deki kurumsal şirketlerin zaman içerisinde gelişimlerini gözlemleyip, minimum maliyet ile kusursuz hizmeti hedeflemiştir.

Vizyonumuz

Kreatif bakış açısı ile üstün programlama becerisini ortak paydada buluşturarak estetik, dinamik, kalıcı, etkin ve etik yapılar kurmak.

Bu sayede dünya standardında yer edinerek, kalitenin kattığı zirveyi müşteriye sunmak.